Print This Post Print This Post

دسته بندی شده | خبر, گزیده ها

سازمان خیریه فاطمه زهرا (ص) حمله به مقبرهء حجر بن عدی را محکوم میکند

سازمان خیریه فاطمه زهرا حمله به مقبرهء حجر بن عدی را محکوم میکند

۱۵ اردیبهشت ۱۳٩٢ مصادف با ٢۴ جمادی الثانی ۱۴۳۴

سازمان خیریه فاطمه زهرا (ص) آخرین بیرحمی توسط افراط گرایان سنی رادر سوریه  که شامل حمله به مقبره حجربن عدی، افراد شیعه و اماکن مذهبی شیعیان میباشد را محکوم می کند.  بعلاوه، سازمان خیریه فاطمه زهرا (ص) قاطعانه میخواهد که ایالات متحده آمریکا و دیگر کشورهای غربی حمایت خود را از تروریست ها و گروه های تروریستی در سوریه و حمایت خود را از دولت های سرکوبگر در بحرین و عربستان سعودی متوقف کند.

سازمان خیریه فاطمه زهرا (س) مایل است نارضایتی خود را در رابطه با سکوت و عدم هر گونه تلاش قابل توجه توسط سازمان ملل متحد و سازمانهای حقوق بشر در سراسر جهان که در مورد جنایات علیه شیعیان چه در سوریه وچه در سراسر جهان اتفاق افتاده و می افتد، ابراز نماید.  بعلاوه این سازمان از این  که ایالات متحده و کشورهای اروپایی که در حال کمک کردن در اشکال مختلف به گروه ها و دولت ها ی مسئول کشتار، شکنجه و سرکوب شیعیان میباشند ابراز انزجار می نماید.

ما معتقدیم که جهان باید این واقعیت را بپذیرد که جنایات بیشماری در کشورهایی مانند بحرین، عربستان سعودی، سوریه، عراق و افغانستان  برعلیه  شیعیان انجام میگیرد تنها بدلیل باورهای دینی شیعیان میباشد.

به این نکته باید توجه شود که این جنایات فجیع برعلیه شیعیان تنها به دلیل اعتقادات آنان صورت میگیرد و تمامی تلاشها باید برای توقف اینگونه جرایم به کار گرفته شود.

باید پذیرفته شود که شیعیان عامل حملات افراط گرایان سنی نبوده و نیستند و اینگونه حملات برعلیه شیعیان ناشی از اختلافات فرقه ای که شامل هم سنی و هم شیعه می شود نیست.  بلکه حمله آشکارا بر علیه شیعیان به دلیل اعتقاداتشان است.  اگر جواب تلافی جویانه ای توسط شیعیان انجام گرفته تنها دلیل آن دفاع از خود پس از سالها جنایات بیرحمانه ای که بر علیه آنان صورت گرفته،  بوده است.

در غیر اینصورت بدون تلاش قابل توجه و محکم در راه جلوگیری از حملات ضد شیعیان، پیشنهادات ارائه شده توسط آنانی که خود را پیشرو حقوق بشر و آزادی قلمداد می کنند فاقد ارزش بودنه وتنها شعاری است بدون مفهوم.

سازمان (هیئت) خیریه فاطمه زهرا (ص)

ارسال نظر غير فعال است.

تصاویر فاطمیه در سایت Flickr - مشاهده کل تصاویر

تقویم فعالیت های سایت

اردیبهشت ۱۳۹۲
ش ی د س چ پ ج
« فروردین   خرداد »
 ۱۲۳۴۵۶
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰۳۱  
.
© هیئت خیریه فاطمه زهرا صلوات الله علیها تمامي حقوق براي اين سايت محفوظ مي‌باشد.